Diagnostyka i naprawa ASB

Nasz Warsztat zajmuje się kompleksowa naprawa automatycznych skrzyń biegów w samochodach japońskich europejskich i amerykańskich. Naprawa obejmuje ASB, regeneracje konwertera, naprawę sterownika elektrohydraulicznego, jak i wszelkich systemów powiązanych z ASB. Po naprawie ASB wykonujemy adaptacje skrzyni biegów przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Zajmujemy się naprawa skrzyń automatycznych występujących w większości samochodów osobowych, jak i dostawczych takich firm jak ZF, Aisin, Jatco. Nasza oferta dotyczy skrzyń biegów stopniowych (tiptronic), jak i bezstopniowych (CVT, multitronic).

Każda naprawa poprzedzana jest diagnostyką komputerowa. Posiadamy oprogramowanie do testowania skrzyń (Snap-On, Carman ScanII, GED-BOX) występujących w większości samochodów europejskich, japońskich, koreańskich a także amerykańskich.

W wielu przypadkach przyczyną nieprawidłowej pracy skrzyni biegów jest usterka zewnętrzna występująca w innym układzie elektronicznym powiązanym ze sterownikiem ASB, dlatego odradzamy klientom dostarczanie samej skrzyni w celu uniknięcia zbędnych kosztów demontażu i montażu nie uszkodzonej ASB.

Serwisujemy automatyczne skrzynie biegów. Skrzynie biegów zalewamy olejami zalecanymi przez danego producenta samochodu. Do wymiany oleju używamy profesjonalnego osprzętu (Central Machinery).

Od 9:00 do 17:00

13 43 278 92

E-mail: findysze@wp.pl

Godziny pracy

PN-PT  09:00 – 17:00
SOBOTA:  09:00 – 13:00